סלקום TV – לזוגות צעירים שנמאס להם מקודי

תוכנת קודי נפוצה מאוד בקרב משתמשים שרוצים לצפות בסדרות ובתכניות טלוויזיה. התוכנה החינמית מותאמת לכל מערכות ההפעלה ובעזרתה ניתן להוריד סדרות וסרטים לצפייה. עם זאת, תוכנה זו אינה חסרת בעיות ותקלות, וישנם משתמשים המעדיפים את הדרך הישנה והטובה של צפייה בסדרות בטלוויזיית כבלים. וכאן סלקום TV נכנסת לתמונה.

יתרונות סלקום TV לעומת קודי

לצפייה בסדרות בעזרת כבלים יש יתרונות על פני האינטרנט, למרות ההתפתחויות הטכנולוגיות שחווינו בשנים האחרונות. גולשים אשר צופים בסדרות באמצעות קודי נתקלים לא פעם בתקלות: פעם הסרט נתקע באמצע ובפעם אחרת הסרת לא ירד עד הסוף. זאת בנוסף לחוויית צפייה לא נוחה כל כך במסך קטן. זוגות צעירים המעוניינים לבלות ערב איכותי יחדיו, תוך צפייה בקומדיה רומנטית, מעדיפים צפייה בסדרות וסרטים באמצעות כבלים. סלקום TV מאפשרת חוויית צפייה חלקה, מבלי הצורך להטעין מחדש את הסרט ולהיכנס שוב לאתר האינטרנט, מכיוון שמדובר בצפייה בערוץ הכבלים. וכל זאת בנוסף למסך הגדול והאיכותי שמציעה הטלוויזיה.

שירותים נוספים של סלקום TV

סלקום TV מציעה מגוון שירותים לכל מי שבוחר להצטרף לקהל לקוחותיה:

  • אפליקציה – כיום גם את הטלוויזיה אפשר לקחת אתנו. אם נאלצתם להפסיק לצפות בסדרתכם האהובה באמצע ואתם צריכים לצאת לעבודה או לפגישה עם חברים, תוכלו להמשיך לצפות בסדרה מהיכן שהפסקתם באוטובוס או ברכבת. אז קחו את המכשיר הסלולרי, הצטיידו באוזניות ואל תישארו במתח רק כי יש לכם סידורים אחרים לעשות.
  • ספריית VODסלקום TV כוללת שירותי ספריית VOD המתעדכנים מעת לעת. כך תוכלו לקבל מידע רלוונטי ועדכני על כל הסדרות החדשות שיוצאות בכל שלב, להפתיע חברים בידע ובבקיאות שלכם ולהקדים את כולם בצפייה בתכנים.
  • חיבור עם סטרימר – אם כבר הורדתם סרט טוב ואיכותי מהמחשב, אין סיבה לוותר על צפייה במסך גדול, בסלון עם כל החבר'ה והפופקורן. באמצעות הסטרימר תוכלו לחבר את הטלוויזיה ל-USB ולצפות בסרט.
  • בקרת הורים – אם אתם הורים צעירים לילדים ומעוניינים למנוע מהם צפייה בתכנים בלתי ראויים בזמן שאתם לא בבית, ישנה אפשרות להגדיר קוד עבור בקרת ההורים. גם אם שכחתם את הקוד, תוכלו למצוא באתר את כל המידע עבור שחזורו או להתקשר לתמיכה הטכנית.
  • עזרה בכל עת – צוות השירות והתמיכה של סלקום זמינים לכם בכל שלב. אם אינכם מצליחים לחבר את סלקום TV או שמסיבה כלשהי החיבור לכבלים אינו עובד, תוכלו לפנות לקבל עזרה בטלפון.

אולי יעניין אתכם – מה משפיע על עוצמת האינטרנט האלחוטי בבית?

כדאי גם לבדוק – פרטנר טיוי

Leave a Reply

Your email address will not be published.