פרסום במגזין הישראלי לשיווק ועשיית כסף באינטרנט – Marketing Post

המרקטינג פוסט הינו המגזין הישראלי הראשון מסוגו בישראל ובעברית המכיל מאות מאמרים איכותיים. המגזין בא לעזור ליזמים ובעלי עסקים המתחילים וגם המתקדמים בתחום השיווק, הפרסום ועשיית הכסף באינטרנט: בפיתוח העסק, במציאת לקוחות חדשים לעסק, בשימור לקוחות קיימים ושימוש בכלים הרבים והטובים שמציע האינטרנט לצורך קידום ופיתוח העסק שלהם.

קהל יעד ונתונים סטטיסטיים:

– קהל היעד העיקרי של המגזין הנם ישראלים בגילאי 18+ המתחילים/מתקדמים בתחום השיווק ועשיית הכסף באינטרנט. רובם בעלי אתרים בהם הם משתמשים לקידום ופיתוח העסק הפיזי/האינטרנטי שלהם.

– קהל המגזין הוא לדוברי השפה העברית בלבד.

– המגזין קיבל אליו כ-1000 מנויים רשומים בדיוור הישיר כבר בהרשמה המוקדמת שלו שנערכה בחודש יולי 2012 שלפני יציאתו לאור!

– למגזין ממוצע כניסות של 50-100 כניסות ייחודיות ביום של יזמים ובעלי עסקים בישראל ומאות צפיות ביום של דפי האתר. (ממוצע של 1500-3000 כניסות ייחודיות בחודש)

– המגזין פועל חזק בשנת 2015 על קידום במילות מפתח תחרותיות מאוד בתחום השיווק, הפרסום ועשיית הכסף באינטרנט ועל כן מתקדם ומעלה את ממוצע הכניסות היומי בכל חודש.

– למגזין דף אוהדים פעיל בפייסבוק הבנויה ממנויי המגזין והמומחים הכותבים בו.

– 25% מכמות המבקרים שלנו הנם מבקרים חוזרים!

השמועה על מגזין ישראלי ברמה כל כך גבוהה מצמיחה כנפיים ומתעופפת בכל רחבי האינטרנט, מיום ליום המגזין הולך ומתפרסם בכל רחבי האינטרנט ומקבל חשיפה אדירה! גם כמות הנרשמים המצטרפים מדי יום הולכת וגדלה – בעקבות החשיפה והפרסום שהמגזין מקבל יש נרשמים חדשים ובכל יום רשימת המנויים הולכת וגדלה והקהילה שלנו מתרחבת והופכת לאיכותית ביותר בתחום!

שטחי הפרסום במגזין:

pricing

ניתן לרכוש שטחי פרסום מראש למספר חודשים במחיר מוזל. כל באנר מכיל קישור יוצר לדף נחיתה/אתר לבקשתכם.

אז איך רוכשים שטח פרסום במגזין?

עבור שטחי הפרסום באתר ניתן לשלם באמצעות PayPal או באמצעות העברה בנקאית.

לבירור מחירים ורכישת שטח פרסום יש ליצור איתנו קשר כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *