תנאי שימוש

תנאי שימוש – MARKETING POST – TERMS OF USE

המגזין:

המרקטינג פוסט הינו מגזין ישראלי לשיווק ועשיית כסף באינטרנט. נכון לכתיבת תנאים אלה המגזין מפורסם בשפה העברית בלבד. השימוש במגזין וקריאתו כפופה לתנאי וחוקי המגזין ועל אחראיות הקוראים לשמור על חוקי המגזין.

המגזין מוציא לאור מס' גיליונות בחודש. הגיליונות כוללים טורים אישיים של מיטב המומחים בתחומי השיווק ועשיית הכסף באינטרנט בישראל, ראיונות אישיים עם אישים בולטים נוספים, פוסטר יוקרתי בכל גיליון, פינות שאלות ותשובות בין הקוראים למומחים, מחלקת פנאי ובידור ועוד…
המגזין מחולק כקובץ PDF וקריאתו אפשרית בהורדת התוכנה הבינלאומית Adobe Acrobat Reader המשמשת לקריאת קבצי PDF.

מנויים:

ההצטרפות לרשימת המנויים של המגזין הינה בחינם. ההרשמה אפשרית דרך האתר הרשמי של המגזין ואתרי התמיכה שלו. כל שתבקשו הוא שם ואימייל להצטרפות. כמנויי המגזין אתם תקבלו בחינם את ההורדות של כל הגיליונות הבאים שיצאו לאור מרגע הרשמתכם. במידה ונרשמתם לאחר גיליון 2 תוכלו להוריד מהאתר את גיליונות אלו בתשלום. (מרגע הרשמתכם תקבלו בחינם הורדה של הגיליונות הבאים במייל)

כל המיילים שתקבלו יהיו קשורים למגזין ולחדשות אודות צוות המומחים הכותבים בו. לא תקבלו הודעות ספאם משעממות שיציפו לכם את המייל.

במידה וכן תרגישו שכך המצב ולא תהיו מעוניינים להמשיך להיות מנויים למגזין תמיד תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה בסוף כל מייל שתקבלו.

נשמח לשמוע אתכם, את תגובותיכם ושת"פ הפעולה שלכם עם המגזין דרך יצירת הקשר באתר ו/או בקבוצה הרשמית של קהילת המגזין בפייסבוק.

המומחים:

צוות המומחים של המגזין הינו צוות של אנשים הנחשבים לחזקים בתחומם בתוך הנושא הגדול של השיווק ועשיית הכסף באינטרנט. לא כל המבקש מצטרף לצוות המומחים של המגזין. הצוות הראשון שנאסף הוא סגל של אנשים שניסים פנה אליהם באופן אישי להצטרף ולהיות הסגל החונך את הגיליונות הראשונים של המגזין. מכאן על מנת להצטרף לצוות המומחים עליך לקבל פנייה מהנהלת המגזין או להציע עצמך להצטרף ולברר אם שת"פ מתאים לשני הצדדים.

מומחי המגזין גם נהנים משת"פ פרסומיים במגזין והטבות נוספות.

כותבי טורים:

כקוראים, תוכלו גם אתם לכתוב טור אורח במגזין, תוכלו לברר פרטים נוספים דרך דף הפרסום באתר הרשמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *