אנשים רבים זקוקים להכנסה נוספת או לסכום כסף מיידי לצרכים מסוימים. אין זה משנה אם אתם זקוקים לכסף לתשלום משכנתא, לקנות אוכל, דלק או אפילו רכב… אתם זקוקים לכסף, ואם אפשר אז גם שיהיה מהר. בשנתיים האחרונות יצא לי להיתקל בלא מעט אנשים שמחפשים דרכים להרוויח כסף מהר בעזרת האינטרנט. חשוב לי להבהיר שבכל הקשור להקמת עסק שיכניס כסף לטווח ארוך ואף יתפתח ויגדל – מדובר בהקמת עסק לכל דבר ופיתוח עסק קשה דורש השקעה, זמן, מוטיבציה ועבודה מתמדת.

נכון שבעזרת האינטרנט כיום ניתן להרוויח כסף (אפילו אם מדובר בהתחלה בסכומים קטנים) גם ללא השקעה כספית באתר, שיווק, פרסום, כלים ומשאבים נוספים…
אך איך הייתם מגדירים כסף מהיר? להרוויח כסף תוך יום? שבוע? חודש? חצי שנה?

מודה שאת הכסף הראשון שלי באינטרנט הרווחתי בתוך מספר ימים מהרגע שהתחלתי לפעול, לעבוד ולעשות… אך נדרשו לי שבועות של לימודים: קריאת מאמרים, ספרים אלקטרונים, צפייה בסרטונים ולימוד מעמיק של מספר נושאים בתחום העשיית כסף באינטרנט. כך בעצם בחרתי עם מה הכי כדאי לי להתחיל. אני כתבתי עלון PDF קצר, בניתי לו דף נחיתה, הוצאתי אותו למכירה בקמפיין ממומן ותוך מספר ימים הכנסתי את הכסף הראשון שלי מהאינטרנט. נכון שלא הייתי ברווח עדיין אבל היי! על השבוע הראשון שהתחלתי לעבוד עשיתי משהו ש97% מהאנשים שנכנסים לתחום עשיית הכסף באינטרנט לא באמת עושים – וזה להכניס כסף מהאינטרנט.

ישנן דרכים רבות להרוויח כסף באמצעות האינטרנט כיום אך בחרתי עבורכם את 8 התחומים ששווה לכם לבדוק, ייתכן וחלק מהם יידרשו מכם להתחיל להתמקצע בתחום אבל זה לא משהו שמספר שבועות או חודשים של לימודים ואימונים לא יכול לפתור…

פרילנסינג – כתבו מאמרים, נהלו אתרים, הקימו אתרים, שווקו, פרסמו, תכינו עיצובים – אם יש לכם כישרון באחד התחומים האלה תוכלו בהחלט להתחיל להתפרנס היטב ולהביא לעצמכם לקוחות מהאינטרנט.

  1. בנו רשימת תפוצה – יכול מאוד להיות שייקח לכם מספר חודשים לרכוש את אמונם של הנרשמים שלכם, אבל אפשר תבנו את הרשימה היטב, תגדלו, תטפחו אותה, תחלקו עם הרשימה שלכם הרבה ערך, תספקו תמיכה ככל האפשר – אתם תהיו בהחלט בדרך הנכונה לאחת משיטות השיווק הנחשבת ביותר בעולם כיום.
  2. הקימו אתר/בלוג משלכם – אם יש לכם ידע רב בתחום מסוים או שאתם מגלים תחום פוטנציאלי שאנשים רבים מתעניינים בו אך יש עליו רק מעט מאוד באינטרנט – אתם יכולים להרים את הכפפה, לבנות אתר/בלוג משלכם, להעלות לשם תכנים, לעצב אותו כראוי, לעשות מספר פעולות עצמאיות לקידום האתר בגוגל ותוך מספר חודשים של עבודה קשה תוכלו כבר להתחיל לראות תוצאות.
  3. מכרו את הידע שלכם – לעומת שנים עברו, כיום ניתן לפרסם את הידע שלכם לעולם בעלויות מינימליות, למתג את עצמכם כאוטוריטה בתחום כלשהו ולמכור את הידע שלכם בתמורה לכסף. תוכלו להוציא ספר שלכם למכירה באינטרנט או אפילו קורס ווידיאו משלכם.

כמובן aבכל נושא נדרשת עבודה ולעתים לא תצליחו להרוויח כסף מהשבועות הראשונים, אני ממליץ תחילה לחקור וללמוד על כל נושא, להתייעץ עם מומחים בתחום ולצאת לדרך.

אם יש לכם עוד שאלות/בקשות אתם מוזמנים להשאיר לי תגובה כאן למטה. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *