8  טיפים למי שעושה שיווק באינטרנט באופן עצמאי

כיום ניתן לעשות שיווק באינטרנט באופן עצמאי במגוון דרכים ואמצעים, חלקם בחינם אפילו וחלקם באמצעי פרסום השווים לכל כיס. על מנת לעזור לכם לקדם את העסק שלכם באופן עצמאי ובעלות כמעט חינמית, צררנו עבורכם שמונה טיפים עיקריים לשיווק באינטרנט והם כדלקמן:

  1. העסק שלכם צריך להיות ידידותי וחברתי – בעידן המודרני של היום, כולם מדברים בשפה של הרשתות החברתיות, ולכן אין לכם ברירה, אף אתם חייבים להצטרף לרשתות החברתיות, יש הרבה רשתות חברתיות כיום, כאשר הראשית שבהם היא הפייסבוק שבה אתם חייבים להופיע ויש חשיבות מרובה לאופן הפעילות בה ולמימוש הפעילות העסקית ברשת חברתית זו.
  2. עליכם לבנות קמפיין מימוני במערכת הפרסום של גוגל, כיום מי שרוצה שיווק באינטרנט חייב להופיע בגוגל! הקמפיין בגוגל יאפשר לכם במה לעשרות אלפי גולשים סקרנים, שימצאו אתכם לפי מלות חיפוש מוגדרות מראש אשר תואמות את תחום העסק שלכם, פרסום באנרים ברשת, וכן פרסום מודעות באתר שלכם וכדומה.
  3. כיצד תוכלו לשמור על קשר? שיווק באינטרנט בעזרת הכנת רשימות תפוצה תוכלו לשלוח מסרים שהם בעלי פן שיווקי לרשימת נמענים – עליכם לעשות את כל הפעולות הראויות על מנת שהגולשים באתר שלכם יירשמו לרשימת התפוצה שלכם. בעזרת רשימת תפוצה זו תוכלו לשמור על קשר הדוק עם הגולשים, ליצור קשר עם לקוחות ותיקים ולקוחות מן העבר, הקפידו לשלוח מבצעים ומוצרים חדשים ולסקרן כמה שיותר את הנמענים שלכם.
  4. הקימו אתר אינטרנט מקצועי וידידותי למשתמש – אתר האינטרנט הוא למעשה כרטיס הביקור שלכם, הוא הנראות של העסק שלכם. אתר אינטרנט ידידותי למשתמש הוא כזה שמעביר את המסר לגולש מיד בהיכנסו לאתר שלכם וגורם לו לרצות להמשיך לגלוש באתר ולהפיק מידע נוסף אודותכם.
  5. כיצד תוכלו להבליט את עצמכם ברשת בפורטלים ובאתרים נוספים? תחום נוסף של שיווק באינטרנט הוא להכיר אתרים נוספים אשר עוסקים בתחום שלכם בו אתם מעוניינים להיות נוכחים, ויש לכם אינטרס רציני להיכנס אליהם. יש הרבה אתרים ברשת שמחפשים תוכן מקורי וכן איכותי אשר יעניק עוד ערך לגולשים שלהם, אם תיצרו תוכן כזה בעזרת שיתופי פעולה, בחינם או אפילו על ידי תשלום סמלי ביותר, תוכלו להפיץ כתבה שלכם באתרים אלו או אפילו בפורטלים גדולים ותהפכו למעניינים יותר בעיני הגולשים שלכם.
  6. כלל ברזל אודות שיווק באינטרנט – תמיד בדקו מה עושים המתחרים שלכם! – מכיוון שהאינטרנט חשוף לכל, אין לכם בעיה לבדוק מה עושים בתחום המתחרים שלכם, מה הם עושים ברשת ובאילו אתרים הם פעילים. בדיקה חיובית שלהם עשויה לשפר את הפעילות שלכם ולמנף אתכם קדימה.
  7. העניקו עוד ערכים לגולשים שלכם – חשבו כיצד להעניק לגולשים שלכם ערכים נוספים שאין באתרים אחרים, כגון: בלוג מקצועי, או סיור וירטואלי בדירה לדוגמה.
    1. אתם יכולים לעורר דיון ושיח מעניין ברשת – כיום אפשר להפוך כל סוג של אתר לחברתי על ידי מערכת התגובות של פייסבוק ובתוך כדי כך לעורר דיון שיהיה חיובי על מהות השירות המוצר או העסק שלכם. דיון זה יכול לעורר גלים ולפרסם ברבים את העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *